eğitim Güncel

Giresun Doğa Koleji Fen Lisesinden YKS’de İki İl Birinciliği

Giresun Doğa Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ramazan Bektaş, açıklanan 2023 YKS sonucu sonrası; “Eşit Ağırlık ve Sayısal” puan türünde Giresun İl Birincisi çıkararak, Giresun’un en başarılı lisesi olmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Giresun Doğa Koleji Fen Lisesinden YKS’de İki İl Birinciliği

Müdür Yardımcısı Bektaş; “4 yıllık eğitim-öğretim sürecimizin başından itibaren bizimle birlikte olan güçlü öğretmen kadromuz ve öğrencilerimizle 9.sınıftan 12.sınıfa varan başarı yolculuğunda elde ettiğimiz gurur verici akademik derecelerimizle Giresun’da eğitimin öncüsü olmayı devam ettiriyoruz. Eğitimimizin önemli unsuru olarak gördüğümüz takip sistemimizle öğrencilerin dönem içindeki akademik durumlarını her hafta uyguladığımız Kurumsal Türkiye Geneli Deneme Sınavları ile takip ediyor, eksiklere anında müdahale ederek etüt/takviye ders saatlerimizde bireysel ve grup çalışmaları yapıyoruz.

Güçlü akademik programımızla hiçbir öğrencimiz dışarıdan takviye eğitimlere ihtiyaç duymadan, 9 saatlik hafta içi ders saati, hafta sonu destek kursu ve gece kamplarıyla eğitimdeki verimliliğimizi en üst seviyeye çıkarıyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL