Yerel

GESOB Başkanvekili ve ALTIN POST Gemisi sahibi Ayhan’ dan gazetecilere jest; ÜCRETSİZ ADA TURU DÜZENLEYECEK

Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanvekili ve ALTIN POST Turizm Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ayhan, yaptığı genel kurulda güven tazeleyen Gazeteciler Derneği yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

GESOB Başkanvekili ve ALTIN POST  Gemisi sahibi Ayhan’ dan gazetecilere jest; ÜCRETSİZ ADA TURU  DÜZENLEYECEK

Dernek Başkanı Bekir Bayram, yöneticiler Namık Baltaoğlu İsmet Küçükbayrak ve Kamil İşcan’ la görüş alışverişinde bulunan Ayhan, sahibi olduğu ALTIN POST Gemisi ile gazetecilere ücretsiz Ada turu düzenlemeye hazır olduğunu söyledi.
Varılan mutabakatta ALTIN POST Gemisi ile her türlü ihtiyacını yanına alacak olan gazetecilerin 12 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da Gemilerçekeği Balıkçı Barınağı’ ndan alınıp Giresun Adası’ na tura çıkarılması kararlaştırıldı. Ziyaret sırasında ALTIN POST Gemisi ile yaz mevsimi boyunca Giresunlulara ve Giresun turizmine hizmet vermenin gururunu yaşadıklarını belirten Ercan Ayhan şu bilgileri verdi:
“ALTIN POST Gemimizle Giresunluları, yerli ve yabancı turistleri de tarihi Giresun Adası’ yla buluşturuyoruz.Gemimizle her gün hava şartları uygun olduğu sürece saat 10.00- 12.00- 14.00 ve 18′ 00′ de balıkçı barınağından Giresun Adası’ na tur düzenliyoruz. Halkımıza ayrıca her türlü konfora sahip olan gemimizde düğün, nişan, sünnet, doğum günü, evlilik teklifi ve yemek organizasyonları gibi özel günler düzenlemenin mutluluğunu yaşıyoruz.”
ALTIN POST Turizm Şirketi’ nden Gemi gezisi ve organizasyonlarıyla ilgili (0454) 2442222 ve 0542 4011487 numaralı telefonlardan bilgi alınabiliyor.
NOT: TURA DERNEĞİMİZ ÜYESİ OLSUN OLMASIN, TÜM ARKADAŞLARIMIZ KATILABİLECEK.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL