Spor

Gençlik ve Spor İlçe Müdürleri ile Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail ÇALGAN başkanlığında, Gençlik ve Spor İlçe Müdürleri, Yurt Müdürleri, Gençlik Merkezi Müdürleri ve Şube Müdürleri ile Sahil Yurdu toplantı salonunda planlama ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürleri ile Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2022 yılı değerlendirmesi, 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında yapılması planlanan çalışmalar, hayata geçirilmesi planlanan etkinlikler, faaliyetler, projeler, tesislerin durumu, yurtların son durumu ve öğrencilerin yurda yerleşme süreçleri ayrıca barınmadan beslenmeye, temizlikten güvenliğe tüm konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Müdürü ÇALGAN, yurtlarımızda barınan sekiz binin üzerindeki üniversite öğrencilerinin ailelerinin emaneti olarak görülmesi ve her bir çocuğumuzun kendi çocuğumuz gibi benimseyerek en iyi şekilde misafir edilmesi konusunda hassasiyetini dile getirdi.

Gençlik Merkezleri Akademi Faaliyetleri, Salon ve Kulüp Faaliyetleri, Gönüllülük faaliyetlerinin yanı sıra Sportif faaliyetler ve okul sporlarıyla ilgili çalışmaların önemine vurgu yapan İl Müdürü ÇALGAN; “ mevcut tesisleri en verimli şekilde kullanmaya gayret gösteriyoruz. Tesislerimiz gençlerimizin sporla tanışma ve buluşma noktası. Çocuklarımızı sporun faydalı yönleriyle ve Gençlik Merkezleri faaliyetlerimizle destekleyerek, kötü alışkanlıklardan uzak tutma çabamızı artırarak devam ettireceğiz. İnşallah çalışmalarımız meyvesini verecek ve gençliğimiz her yönüyle sağlam nesiller olarak yetişecektir.” ifadelerine yer verdi. Gençlik ve Spor İlçe Müdürleri, Yurt Müdürleri, Gençlik Merkezi Müdürleri ve Şube Müdürlerine katılımlarından dolayı teşekkürlerini sunarak çalışmalarında başarılar diledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL