Köşe Yazısı

FİLENİN VE GÖNLÜMÜZÜN SULTANLARI…

İYİ Haftalar… Son yıllarda kadın milli voleybol takımımız çok önemli başarılara imza atıyor. CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası finalinde Sırbistan’ı 3-2 yenen Filenin Sultanları, tarihinde ilk kez şampiyon oldu! Türkiye Cumhuriyeti..

FİLENİN VE GÖNLÜMÜZÜN  SULTANLARI…

İYİ Haftalar…

Son yıllarda kadın milli voleybol takımımız çok önemli başarılara imza atıyor. CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası finalinde Sırbistan’ı 3-2 yenen Filenin Sultanları, tarihinde ilk kez şampiyon oldu! Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin 100.yılında, Avrupa Şampiyonluğu gururunu ülkemize yaşatan, heyecanımız, gururumuz, mutluluğumuz olan TAKIMIMIZI, tebrik ederim. Çok zordu ancak Türk Kadınının başaramayacağı hiçbir şey yok. Biz Pazar gecesi sadece Sırbistan’ı değil, oyuncularımıza laf eden, onları bir kalıba sokmaya çalışan, aşağılayan, yargılayan, modern görünen-görünmeyen tüm yobazları da yendik. Çok gurur duyuyoruz, bu kadınlar ülkenin aydınlık yüzüdür. Türk toplumuna böylesi zaferleri tatma olanağını verdikleri için genç kızlarımıza, Filenin Sultanları’na teşekkür ediyorum. Bu vesileyle, laik Cumhuriyete dair inançlarımızı da tazeliyoruz. Kadın voleybol milli takımımızı, Atatürk’ün kızlarını kutluyorum. Onlara saygımız sonsuz.

Ekonomiyle mücadele vatandaşı perişan ediyor. Bu çile inşallah uzun sürmez. FINDIK da yüz güldürmedi. Bakalım Balık sezonu nasıl olacak.

Okullardaki uyum haftası da hayırlı olsun.

1826 yılı esas alınarak, her yıl 1-7 Eylül arası kutlanan “Zabıta Haftası” kutlu olsun. Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışma esasına göre görevlerini sürdürüyor. Zabıta Teşkilatımız ve Belediye Zabıta Amirliğimiz, vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir. Yaptıkları uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Zabıta ekiplerimiz, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işten kulağı olan zabıta teşkilatımız belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Vatandaşlarımızın huzuru, asayişi, güvenliği için fedakarca ve özveriyle çalışan zabıta teşkilatımızın 197. Yılını kutluyorum.

Giresunspor, bu hafta deplasmanda Eyüpspor ile mücadele etti. Ekibimiz İstanbul deplasmanından puansız döndü. Gençlerimizin sahadaki istekli ve azimli oyunları bizleri sevindiren tek nokta. İnşallah kulübümüz ilerleyen haftalarda daha iyi olacaktır. Yeşil-beyazlı ekibimiz ligin 5.haftasında evimizde Manisa Futbol Kulübünü ağırlayacak.

SAYGILARIMLA
Hepinize SAĞLIKLI okumalar dilerim
SAVAŞ’ımın yokluğunun 4528’inci Günü

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL