Bulancak Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Emin Batu Akkaya, Düzce’de yapılan U13 Güreş Şampiyonasında 41 kg’da Türkiye Üçüncüsü oldu.
Müsabakada 20 takım mücadele etti. Amasya, Çorum, Bartın, Karabük, Kastamonu, Bolu, Samsun, Sinop, Zonguldak, Düzce, Tokat, Ordu, Giresun, Trabzon, Gümüşhane, Erzincan, Rize, Erzurum, Artvin, Ardahan illerinin 2010 – 2011 – 2012 yaş kategorilerinden oluşan Erkek Takımları mücadele ederek toplamda 340 sporcu katılım sağladı.
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)