Güncel

Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anjio Ünitesinde Bu yıl 3000 Vaka Yapıldı

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2022 yılı içerisinde yaklaşık 11 aylık süreçte 3.000 anjio vakası gerçekleştirildi.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anjio Ünitesinde Bu yıl 3000 Vaka Yapıldı

Aynı zamanda “kalp merkezi” özelliği de bulunan anjio ünitesi hem vaka çeşitliliği hem de yüksek vaka sayısı ile Giresun halkına ve bölgeye hizmet vermektedir. Bu başarısı nedeniyle Kardiyoloji hekimleri, işlem gerçekleştiren tüm hekimler ve tüm çalışanlar Başhekimlik ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından başarı belgesi ve plaketle ödüllendirildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan kardiyoloji kliniği idari sorumlusu Doç. Dr. Zeki Yüksel Günaydın; “Vaka sayımız oldukça yüksek, hemen her türlü vakayı anjio ünitemizde  yapmaktayız. Mutluyuz. İl dışı sevkimiz neredeyse yok. Ekip ruhu önemli. Ekibimizde bulunan tüm Kardiyoloji doktor ve asistan arkadaşlarıma, anjio ünitesinde görev yapan tüm mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Ayrıca bize her konuda destek olan Kalp Damar Cerrahisi, Girişimsel Radyoloji, Anestezi ve Acil Servis Hekim arkadaşlarıma ve ekiplerine teşekkür ederim. Bununla beraber bize her zaman destek olan İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Muhammet Bulut, Başhekimimiz Doç. Dr. Fazıl Kulaklı ve tüm idarecilerimize teşekkür ederim’’ dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL