Siyaset

CHP’Lİ GÜRSOY’DAN GEÇİNEMİYORUZ MİTİNGİ’NE DAVET

CHP Altınordu İlçe Başkanı BULUT GÜRSOY, emeğinin karşılığını alamayan çay üreticisinin, buğday üreticisinin, yıllarca çalışıp emekli olunca sefalet ücretine mahkum edilen, asgari ücretle çalışıp çocuklarına et yediremeyen anne babaların seslerine ses olacaklarını belirterek, geçinemeyen herkesi 30 Haziran Pazar günü Geçinemiyoruz Mitingi’ne davet etti.

CHP’Lİ GÜRSOY’DAN GEÇİNEMİYORUZ MİTİNGİ’NE DAVET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altınordu İlçe Başkanı BULUT GÜRSOY, ekonomik krizin getirdiği yoksulluğun her geçen gün derinleştiğine işaret etti.
BAŞKAN GÜRSOY, 30 Haziran Pazar günü, emeğin başkenti Kocaeli Gebze’de asgari ücrete ve emekliye zam için, çiftçinin, öğrencinin ve tüm geçinemeyenlerin sesi olmak için bir araya geleceklerini söyledi.
ADALETSİZ DÜZENE BİRLİKTE DUR DİYECEĞİZ.
Emeklinin, çalışanın, çiftçinin açlık sınırının altında yaşamaya mahkum edildiğini vurgulayan BAŞKAN GÜRSOY, “Emekli yurttaşımız yıllarca çalıştı ama emekli olunca sefalet ücretine mahkum edildi. Hala çalışmak zorundalar, çünkü geçinemiyorlar. Asgari ücretle çalışan anne babalar, çocuklarına et yediremiyor. Sesleri, sesimiz olacak! Genel Başkanımız Sayın ÖZGÜR ÖZEL ile birlikte emeğin başkenti Kocaeli Gebze’de asgari ücrete ve emekliye zam için, çiftçinin, öğrencinin ve tüm geçinemeyenlerin sesi olmak için bir araya geliyoruz.
Geçinemiyoruz Mitingi yapacağız. 30 Haziran Pazar günü, emeğin başkenti KocaeliGebze Mevlana Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’nde saat 17.00’de, gerçekleştireceğimiz  ‘Geçinemiyoruz Mitingi’ne geçinemeyen tüm yurttaşlarımızı davet ediyoruz. Adaletsiz düzene birlikte dur diyeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL