Bulancak

ÇALIŞANA DESTEK TE İSTİHDAM DA BİZİM İŞİMİZ

AK Parti Bulancak Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkan Yardımcısı Emrullah Guguk, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Adayları ile tam kadro olarak seçim ziyaretlerini sürdürüyor

ÇALIŞANA DESTEK TE İSTİHDAM DA BİZİM İŞİMİZ

AK Parti Bulancak Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkan Yardımcısı Emrullah Guguk, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Adayları ile tam kadro olarak seçim ziyaretlerini sürdürüyor.

Perşembe günü, Bulancak Bahçelievler mahallesinde esnaf ve işyerlerini ziyaret ederek destek isteyen Başkan adayı Guguk, esnaf ve vatandaşların da istek ve önerilerine kulak veriyor. Samimi ve renkli görüntüler içinde geçen ziyaretleri değerlendiren Başkan adayı Guguk, “İnsanların samimiyeti ve destekleri bizleri son derece memnun etmektedir. Seçim gününe kadar bu kucaklaşmalarımız devam edecek” dedi.

Ziyaretlerinin ağırlıklı olarak, esnaf, işyeri, imalathaneler ve atölyeler çevresinde geçtiğine dikkat çeken Başkan adayı Guguk, “Duyduk ki; rakiplerimiz ilk projeleri olarak Bulancak’ta İstihdam sağlayacaklarını ve 2. Sanayi Sitesi kuracaklarını açıklamışlar. Buradan anlaşılan şudur ki; böyle bir seçim vaadi veren ve böyle bir proje açıklayan adayın Bulancak’tan hiç haberi yok! Bulancak’ta ki istihdam alanlarından bihaber. Bulancak’ta son derece verimli çalışan ve bizim dönemimizde de altyapısı ve tüm ihtiyaçları karşılanan Küçük Sanayi Sitemiz ve burada çalışan yüzlerce işyeri ve çalışan var. Yine bizim dönemimizde Pazarsuyu mevkiinde kurulan Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi var. 2. OSB’de bugün 2 binin üzerinde çalışan/istihdam var. Ve daha fabrika sayısı 20 civarında. Fabrika sayısı 50’ye çıkacak ve çalışan sayısı 6 binleri bulacak. Yine Bulancak genelinde başta tekstil olmak üzere birçok sektörde önemli yatırımlar bulunmakta. Bulancak artık dışarıdan istihdam alan bir ilçe konumundadır. Tüm bunların getirdiği nüfus artışı ve hareketliliği esnafımıza ve Bulancak iş hayatına da fayda sağlamaktadır. Şimdi böyle bir tablo varken böyle bir ilçede istihdam getireceğim demek bu ilçeden ve ilçedeki gelişmelerden bi haber olmak değil midir? Bir tarafta 20 yıldır bu ilçeye değer katan ve yükselten bir ekip bir tarafta ilçenin potansiyellerinin farkında bile olmayan ve dayanakları bulunmayan birileri var. Biz gerek genelde gerek yerelde her zaman çalışanın yanında olarak destek verdik. Bundan sonra da çalışanı, üreteni yükseltmek istihdamı artırmak da bizim işimiz. Geçmişte böyleydi gelecekte de böyle olacak. Halkımız her şeyi görüyor ve biliyor ve kimi destekleyeceğini de çok iyi bilir. Çalışmalarımızda yanımızda yer alan ve ziyaretlerimizde bizi samimiyetle kucaklayan tüm halkımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretlere AK Parti İlçe Başkanı Necati Yıldırım ve partililer de katıldılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL