Genel

Çakırmelikoğlu, Milletlerarası Ticaret Odası (Icc) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına Seçildi

Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Komitesi yönetimi belirlendi ve Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, ICC Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı oldu.

Çakırmelikoğlu, Milletlerarası Ticaret Odası (Icc) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına Seçildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığını yaptığı ICC Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu görev dağılımı ise şu şekilde yapıldı.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ICC Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Ankara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz ICC Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Alpaslan Çakar ICC Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Tarım Kredi Kooperatifi Genel Müdürü Hüseyin Aydın ICC Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu ICC Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz ICC Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Sayman Üyesi, Mersin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Abdullah Özdemir Yönetim Kurulu Üyesi, Afyon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser Yönetim Kurulu Üyesi, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan Yönetim Kurulu Üyesi, Ankara Ticaret Borsası Meclis Başkanı İbrahim Öztürk Yönetim Kurulu Üyesi, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi Yönetim Kurulu Üyesi, Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kapasoğlu Yönetim Kurulu Üyesi, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salim Akbaş Yönetim Kurulu Üyesi, Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Maraş Yönetim Kurulu Üyesi, Koç Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi CEO Levent Çakıroğlu Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Şişecam Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Ahmet Kırman Yönetim Kurulu Üyesi ve Kentkart Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mazhar Basmacı Yönetim Kurulu Üyesi.

Milletlerarası Türkiye Komitesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına seçilen Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu; “Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) faaliyet gösterilen tüm endüstrilerden teşebbüsleri temsil etmek, uluslararası ticareti çok taraflı kurallara dayalı bir şekilde geliştirmek ve sınırlar ötesi ticaret ve yatırımı desteklemek amacındadır.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL