Bulancak’ta yapılan coşkulu gençlik yürüyüşü Cumhuriyet meydanında büyük sevinç ile karşılandı.
Cumhuriyet meydanında yapılan program Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayarak daha sonra gençlik adına yapılan konuşma ile devam etti. Gençlik Haftası dolayısıyla düzenlenen yürüyüşe katılan Belediye Başkanı Necmi SIBIÇ; Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz” sözünü hatırlatarak, “Bu özel haftada gençlerle bir araya geldik ve Atatürk’ün izinde, onun ideallerini yaşatmaya devam edeceğimizi bir kez daha gösterdik. Geleceğe umutla bakıyor ve daha aydınlık yarınlar için adımlar atıyoruz. Gençlik Haftası Kutlu Olsun” dedi. Program Atatürk Büstü önünde çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)