Bulancak Güncel Yerel

Bulancak’ta Anneler Günü Özel Eğlence Programı

Bulancak Belediyesi ve Bulancak Gençlik Derneği Anneler Gününe Özel, Solist Murat ve Saz Ekibi eşliğinde Anneler Günü Eğlence programı düzenledi.

Bulancak’ta Anneler Günü Özel Eğlence Programı

Bulancak Gençlik Derneği Başkanı Süleyman BAYRAK; “Öncelikle Şehit ve Gazi Anneleri başta olmak üzere tüm kadınlarımızın anneler gününü kutluyoruz. Bulancak Belediyesi ve Bulancak Gençlik Derneği ortaklığı ile düzenlediğimiz özel eğlence programı hanımların yoğun ilgisiyle çok güzel bir ortamda gerçekleşti. Haliyle bizlerde gerek sivil toplum kuruluşları ya da ilgili merciler olarak pandemi sürecinin insanlarımıza bu tarz etkinlikleri ne kadar özlettiğini bir kez daha yaşayarak görmüş olduk. Etkinliğimiz gayet eğlenceli geçerken birde SMA HASTASI BEBEĞİMİZ Fatma Zehra için bağışlar toplandı ve ailesine teslim edildi. Organizasyonumuza maddi ve manevi desteği ile büyük destek veren Belediye Başkanımız Recep YAKAR başta olmak üzere, Bulancak Belediye Personeli Melek Tirsi UĞURLU, Aynur AY, BULANCAK By Moda Giyim, LÜX KAFE Bulancak ailesi ve katılım sağlayan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Bu etkinliklerin devamı Bulancak Belediyesi ile yapacağımız ortak fikir alışverişleri ile yine devam edecektir. Yeniden tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor, en kötü günümüzün böyle olmasını temenni ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Recep YAKAR ise; etkinliği düzenleyen Bulancak Gençlik Derneği (BULGENDER)ve Başkanı Süleyman Bayrak’a, katılımcılara teşekkür ederek, en değerlilerimiz annelerimize bu anlamlı günlerine bir nebze katkı sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kadınlarımıza ve gençlerimize yönelik bu tür etkinliklerimize her zaman destek vermeye ve sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL