Bulancak

Bulancak Millet Bahçesine Kavuşuyor

Bulancak Sarayburnu Camisinin doğusunda, 37 bin metre kare alan üzerinde inşa edilen Bulancak Millet Bahçesi tamamlanarak Bulancaklılarla buluşacağı günü bekliyor.

Bulancak Millet Bahçesine Kavuşuyor

Bulancak Belediyesi ve Çevre Şehircilik Bakanlığı iş birliğinde yapılan ve önümüzdeki günlerde kesin kabul teslim işlemleri yapılacak Millet Bahçesi, Belediyeye devir edilerek hizmete açılacak.

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar; “Bilindiği gibi yine bölgemizin en önemli eserlerinden Sarayburnu Camii yanında inşa edilen Bulancak Millet Bahçesi Karadeniz’de ve ilimizde inşa edilen en büyük Millet Bahçelerinden biridir. Altında 200 araçlık bir yeraltı otoparkına sahiptir. Yeşil alanlar, yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun ve spor alanları, seyir terasları, içinde kütüphanesi, kafe ve restoranları, yönetim bölümleri olan sosyal tesisleriyle çok amaçlı kullanıma uygun örnek bir Millet Bahçesidir. Buradaki sosyal tesisler Belediyemiz tarafından işletilecek olup hem Bulancaklılara hem de Karadeniz sahil yolu kenarındaki konumu nedeniyle yoldan geçen misafirlerimize en iyi hizmet sunulacaktır. En kısa sürede hizmete açmayı planladığımız Bulancak Millet Bahçesi hem Bulancak’a hem de bölge insanına hizmet edecek eşsiz güzellikte bir proje olmuştur. Hayırlı olsun” diye konuştu.

“Vatandaşlarda Çok Beğendi”

Millet Bahçesindeki yapım işlerinin bitmesinin ardından Vatandaşlarında büyük ilgisini ve beğenisini kazanan Bulancak Millet Bahçesi fotoğrafları sosyal medyada yoğun olarak paylaşılmaya başlanırken, “Gündüz ayrı gece ayrı güzel. Bulancak çok güzel bir sosyal alana kavuştu. Yapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” denildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL