Bulancak

Bulancak Belediyesi’nden Ramazan Etkinlikleri

Bulancak Belediyesi tarafından Ramazan boyunca her akşam; Kuran-ı Kerim dinletisi, Aile ve çocuklara yönelik eğlenceler, Karagöz-Kukla, Genç Yetenekler, Semazen, Mehter Gösterileri, Yerel Sanatçı Konserleri v.b. içerikli Ramazan etkinlikleri düzenlenecek.

Bulancak Belediyesi’nden Ramazan Etkinlikleri

Belediye Başkanı Recep Yakar, “Rahmeti ve bereketi ile gelen Ramazan ayı, birliktelik ve paylaşmanın en lezzetli olduğu mübarek bir aydır. Birlikteliğimizin ve paylaşımlarımızın artarak çoğalmasını dilediğimiz bu ayda, Pandemi nedeniyle iki yıldır sosyal etkinliklerden uzak kalan halkımıza bir nebze olsun katkı sağlayabilmek adına her akşam Ramazan etkinlikleri düzenlemeyi planladık. Havaların da ısınmaya başladığı bu güzel günlerde tüm halkımızı iftarlarını yaptıktan sonra bu etkinliklerimize katılmaya davet ediyor, hayırlı ve bereketli Ramazanlar diliyorum” diye konuştu.

Bulancak Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Gençlik ve Spor Hizmetleri Birimi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri, her akşam İftar sonrası Bulancak Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL