Güncel

Beslenme Desteği Konusunda İlçe ve Okul Müdürleriyle Toplantılar Yapıldı

Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Milli Eğitim Bakanlığı’nın okul öncesinde eğitim gören tüm öğrencilere verilecek beslenme desteği ile taşımalı eğitim yemek hizmetinden faydalanan öğrenci sayısının genişletilmesi konularında ilçe milli eğitim müdürleri ve merkez ilçe okul müdürleriyle toplantılar yaptı.

Beslenme Desteği Konusunda İlçe ve Okul Müdürleriyle Toplantılar Yapıldı

Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda, İl Milli Eğitim yöneticileri ile Merkez ilçedeki okul müdürlerinin katılımlarıyla toplantı yapıldı.

Müdür Tosunoğlu toplantılarda; 20 Ocak’ta sona erecek eğitim öğretim 1. yarıyılının genel bir değerlendirmesini yaparak, 2. yarıyıl öncesinde ilçe, okul ve kurumlarımızın hazırlıkları ve yürüteceği faaliyetler konusunda bilgilendirme ve hatırlatmalar yaptı.

Toplantıların devamında Müdür Tosunoğlu tarafından, Bakanlığının öğrencilere ücretsiz beslenme desteği ile ilgili yapılması gereken hazırlık ve çalışmalar konusunda ilçe milli eğitim müdürleri ve okul müdürlerine bilgi ve paylaşımlarda bulunuldu.  Beslenme desteği ve yemek hizmetleri konusunda okulların mevcut durumları ve ihtiyaçların analizi yapılarak, istişarelerde bulunuldu.

Müdür Tosunoğlu toplantılarda, ilçe milli eğitim müdürlerinin ve okul müdürlerinin eğitim öğretime dair ihtiyaç ve sorunlarını dinleyerek, giderilmesi için alınacak tedbirler konusunda görüş alış verişinde bulundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL