Güncel

BEM-BİR-SEN, Üyelerinin Yeni Yılını Kutluyor

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Giresun İl Başkanı Muslihiddin Aydın, yeni yıl öncesi üyelerini ziyaret ediyor.

BEM-BİR-SEN, Üyelerinin Yeni Yılını Kutluyor

Üyelerine BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Levent Uslu’nun da selamını ileten Aydın, “2022 yılını geride bırakmamıza sayılı günler kala üyelerimizle bir araya geliyoruz. Bu vesileyle kıymetli arkadaşlarımızla sohbet ediyor, yılı değerlendiriyoruz. İnşallah 2023 yılının öncelikle ülkemize, üyelerimize, insanlarımıza yeni ufukların açılacağı güzel bir yıl olmasını temenni ediyorum. Yeni yılın tüm üyelerimize, sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, sevgi ve huzur getirmesini dilerim.” dedi.

Öte yandan Aydın, son olarak 2023 sürecini yakinen takip ettiklerini belirterek, “Değerli arkadaşlarımızın maaşlarının iyileştirilmesi, toplu sözleşme konuları ve yapılacak refah paylarını Genel Merkezimiz nezdinde muhataplarımızla görüşmeye devam ediyoruz. Üyelerimizin sorunu bizim sorunumuz, onların yaşam standartlarının yükselmesine katkıda bulunmak her şeyden önemlidir.” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL