Güncel

“Belediye Başkanımıza Yapılan Hakaretleri Kınıyoruz”

Giresun Kent Konseyi Başkanı Mürşit Gürel, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun yanında olduklarını belirterek, Başkan Şenlikoğlu’na yapılan hakaretleri kınadı.

“Belediye Başkanımıza Yapılan Hakaretleri Kınıyoruz”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Gürel;

“Bizler Giresun’ u temsil eden STK’ lar olarak Giresun’un en değerli makamında oturan Belediye Başkanımız Sayın Aytekin ŞENLİKOĞLU’ nun yanındayız, o makamda oturan kim olursa olsun orası bizim temsil makamımızdır. Şehrimize gelen Siyasi Parti temsilcileri Cumhurbaşkanımız, Bakanlarımız, devletimizi temsil eden ve STK’ ları temsil eden herkesin başımızın üzerinde yeri vardır bu duruma itibar ederek saygı gösteririz.

Aytekin bey edebi ve adabı bilen saygın bir kardeşimiz olarak, bizleri temsil etmekte, bizlerde ona ve makamına değer vermekteyiz. Başarılı olması, şehrimize katkı sağlaması içinde her zaman destekçisi olacak ve yanında duracağız.

Bu yazıya gazetecilik mesleğini ayaklar altına almış birinin sırf gazetesi ve kendi reklamı uğruna Belediye Başkanımız Sayın Aytekin ŞENLİKOĞLU’ na iftira ve hakaret derecesinde sosyal medyadan yaptığı mesajı kınıyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL