Yerel

BATLAMA YOLU İLE HASTANEYİ BİRBİRİNE BAĞLAYAN YENİ İMAR YOLU TAMAMLANDI

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun önderliğinde yürütülen çabaların meyvesi olan yeni imar yolu kullanıma açıldı.

BATLAMA YOLU İLE HASTANEYİ BİRBİRİNE BAĞLAYAN YENİ İMAR YOLU TAMAMLANDI

Batlama yolu girişinde Tarım İl Müdürlüğü yanından başlayan ve hastaneler bölgesine ulaşan 21 metre genişliğinde ve 350 metre uzunluğundaki yolun açma, dolgu işlemleri ve altyapı çalışmaları tamamlanarak asfalt serimi de gerçekleşti.

Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte ulaşıma açılan yol Güre istikametine giden yol ile birleşecek. Yolun kullanıma açılmasıyla ulaşımda büyük kolaylık sağlanacak ve aynı zamanda söz konusu yöre için sahil yoluna alternatif bir yol olacak.

Asfaltlama çalışmalarını yerinde takip eden Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, uzun yıllardır gündemde olan ancak açılamayan bu imar yolu projesini kendi dönemlerinde kullanıma sunmanın mutluğunu yaşadıklarını belirterek:

“Yeni imar yollarımızla şehrimizde trafik ağına alternatif çözümler sağlıyoruz. Daha güzel, daha yaşanabilir bir Giresun için çalışma yürütürken, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıran projeleri de tek tek hayata geçirmeye devam ediyoruz. Hızla büyüyen Giresun’umuzun ihtiyaçları doğrultusunda yeni imar yolu açma çalışmalarımız önceliklerimiz arasında olmaya devam edecek.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL