Bulancak Güncel Yerel

BAŞKAN YAKAR; “YENİ BELEDİYE BİNASI YAZ SONU HİZMETTE”

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, yapımları son aşamaya gelen; Yeni Belediye Hizmet Binası, Şemsettin Caddesi Küp Taş döşeme çalışması, Sahil Park ve Organik Pazar yerinde incelemelerde bulundu. Esnaf ve vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Yakar, çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

BAŞKAN YAKAR; “YENİ BELEDİYE BİNASI YAZ SONU HİZMETTE”

Yeni Belediye Hizmet Binası inşaatında son aşamaya geldiklerini ifade eden Başkan Yakar, “Bulancak artık hızla büyüyen, gelişen ve dönüşen bir şehir. Şehrin yeni yüzüne yakışacak, tüm Belediye birimlerini bir araya toplayacak ve hizmet kalitemizi üst seviyeye taşıyacak bir mimariyle planladığımız yeni hizmet binamıza en kısa sürede, yaz sonu itibarı ile taşınacağımızı umuyoruz. Şimdiden şehrimize hayırlı olsun” diye konuştu.
Ardından, bir süre önce doğalgaz altyapısı tamamlanan ve küp taş döşeme çalışmaları başlanan Şemsettin caddesine geçen başkan Yakar; “İlçemizdeki dönüşümün nihai dokunuşu olan Küp Taş çalışmasını Şemsettin Caddemizde de hızla tamamlıyoruz. Yapıldığı yere değer katan Küp Taş çalışmalarımız doğalgaz altyapısı tamamlanan tüm cadde ve sokaklarımızda devam edecek” dedi.
Cadde esnafı ve halkla da yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkan Yakar, “Güzel işler yapılınca karşılığını da memnuniyet olarak alıyoruz. Halkımızın ve esnafımızın yüzünde oluşan tebessüm tüm yorgunluğumuzu unutturuyor. Biz Bulancak için ve tüm Bulancak halkının memnuniyeti için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

“Sahil Park ve Organik Pazarda Son Dokunuşlar”

Son olarak, Sahil Park ve Organik Pazar yerini ziyaret eden Başkan Yakar, “Artık son dokunuşların yapıldığı Sahil Parkımız beklentilerin üzerinde bir güzellik olarak önümüzdeki günlerde halkımızın hizmetine giriyor. Eskisinden daha fazla alanda, daha fazla ağaç ve yeşil peyzaj düzenlemesi ve aydınlatmasıyla Sahil Park Bulancak’a çok yakışacak. Bir tarafında yine ilçemizin en büyük Çocuk parkı olan “Şehit Eren Bülbül Çocuk Parkı” bir tarafında da Sokak Basketbolu, Konser alanı gibi çok amaçlı kullanılacak alanıyla güzel bir Sosyal alan daha kazanmış olacağız. Hayırlı olsun” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL