Bulancak Güncel Yerel

Başkan Yakar, Vatandaş ve Esnafa Kulak Verdi 

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Ankara dönüşü sahaya inerek Belediyenin yapmış olduğu çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Yakar, Vatandaş ve Esnafa Kulak Verdi 

Vatandaş ve esnaflarla da görüşen Başkan Yakar, çalışmalar hakkında vatandaş ve esnafın istek ve önerilerini dinledi. Şemsettin Caddesinde devam eden Doğalgaz ve Küp Taş çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Yakar, burada bulunan Esnafla bir araya gelerek, cadde üzerinde yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Ardından Güzelyalı Mahallesi ile Pazarsuyu yolu bağlantısında Karayolları tarafından yapılan çalışma ile ilgili bölge esnafıyla bir araya gelen Başkan Yakar, esnafın isteklerini dinledi.

Devam eden projeler ve çalışmalarla ilgili birim müdürleri, mimar ve mühendislerle bir araya gelen Başkan Yakar, projelerle ilgili bilgi alarak çalışmaların hızlandırılmasını istedi. Güzel bir Bulancak için hep beraber el ele vererek çalışacağız diyen Başkan Yakar; “Bu yıl devam eden projelerimizi büyük oranda tamamlayarak Bulancak’taki dönüşümü hissedeceğiz” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL