Bulancak

Başkan Yakar; “Ucarlı Caddesi Çok Güzel Oldu”

Bulancak Belediyesi tarafından sürdürülen cadde ve sokak yenileme çalışmaları kapsamında geçtiğimiz günlerde zemin tesfiye ve çakıl serimi tamamlanan Bulancak Mahallesi Ucarlı caddesinde hafta sonu da asfalt kaplama işlemi yapıldı.

Başkan Yakar; “Ucarlı Caddesi Çok Güzel Oldu”

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında, son olarak doğalgaz altyapısı tamamlanan cadde asfaltlanarak son dokunuşu yapıldı. Ana caddede tamamlanan asfalt kaplama çalışmasının ara sokaklar ve yan yollarda devam edeceği belirtildi.

İlçemizin her caddesine, her sokağına dokunmaya ve güzelleştirmeye devam ediyoruz diyen Belediye Başkanı Recep Yakar, “Bulancak büyük bir şehir ve şehrimizi güzelleştirmek, dönüştürmek için büyük bir çaba sarf ediyoruz. Önceliğimiz tüm şehrin sağlıklı bir altyapıya kavuşmasıdır. Alt yapısı ve son olarak doğalgaz hatları tamamlanan tüm noktalarda üst yapıyı da hızla yeniliyor ve halkımızın kullanımına sunuyoruz. Ucarlı caddemizde merkezde önemli ve yoğun yerleşimin olduğu bir lokasyonumuzdur. Asfalt serimiyle bu caddemizin de yüzünü güldürdük. Ana caddeden sonra yan yollar ve ara sokaklarda hızla tamamlanacaktır. Halkımıza hayırlı olsun “diye konuştu.

Çalışmalardan memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlarda; “Alt yapı çalışmaları sebebiyle uzun zamandır çile çekiyorduk. Güneşte toz, yağmurda çamur sebebiyle kirlilik evlerimizin kapısına kadar geliyordu. Asfalt çalışmasıyla tüm bu sorunlarımız sona erdi ve yolumuz çok güzel oldu. Belediyemize ve başkanımıza teşekkür ederiz” dediler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL