Bulancak

Başkan Yakar; “İlçemize Hizmet Seferberliğimiz Sürüyor”

Bulancak Belediyesi tarafından sürdürülen altyapı çalışmaları kapsamında; Sanayi mahallesi cadde ve sokak yenilemeleri ile elektrik hatlarının yeraltına alınması, Bulancak Mahallesi Yüksek sokakta kilim desenli parke ve küp taş döşemesi, İsmetpaşa ve Toprak Değirmeni mahallelerinde doğalgaz alt yapı çalışmaları devam ediyor.

Başkan Yakar; “İlçemize Hizmet Seferberliğimiz Sürüyor”

Çalışmalar ile ilgili Belediye Başkanı Recep Yakar; “İlçemiz genelinde Belediye birimlerimiz ve ilgili kurumların destekleriyle ilçe genelinde başlattığımız hizmet seferberliğini uyum içinde sürdürüyoruz. Havalarında güzel gitmesiyle yapılan alt yapı çalışmalarına hız verdik. Bir taraftan Sanayi mahallemizde tüm cadde ve sokaklarımızın yenilenmesi için belediyemiz söküm ve alt yapı iyileştirmelerini sürdürürken bir taraftan da Elektrik kurumu tarafından elektrik hatları yer altına alınıyor. Yine İsmetpaşa ve Toprak Değirmeni mahallerimizde Belediye birimlerimiz alt yapı iyileştirmelerini sürdürürken Doğalgaz kurumu boru hatlarının döşemesini sürdürüyor.

Tüm altyapı çalışmaları tamamlanan Bulancak mahallesi Yüksek sokakta ise kilim desenli Kilit Parke ve Küp taş çalışmalarımız sürüyor. Tüm bu çalışmalarımız kısa sürede tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacaktır. Bulancak Belediyesi olarak ilçemizin her yerine dokunmaya, her yerini dönüştürmeye devam ediyoruz.” diye konuştu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL