Bulancak

BAŞKAN YAKAR, “BULANCAK’I NAKIŞ NAKIŞ İŞLEMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Bulancak genelinde devam eden çalışmaları yerinde denetleyerek, “İlçemizi daha güzel ve yaşanabilir bir şehir yapabilmek adına aynı anda birçok noktada çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

BAŞKAN YAKAR, “BULANCAK’I NAKIŞ NAKIŞ İŞLEMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Bulancak genelinde devam eden çalışmaları yerinde denetleyerek, “İlçemizi daha güzel ve yaşanabilir bir şehir yapabilmek adına aynı anda birçok noktada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bahar ve yaz dönemlerinde devam eden birçok proje ve hizmetimizi tamamlamış olacağız. Fen İşleri Müdürlüğümüz ve BULASKİ Müdürlüğümüz tarafından altyapı çalışmaları tamamlanan, Doğal gaz altyapısı biten tüm cadde ve sokaklarımızı; küp taş, baskı beton- betonlama ve asfaltlamalarını yaparak nihai dokunuşla halkımızın istifadesine sunuyoruz. Göreve başladığımız ilk günden itibaren, imkanlarımızın ötesinde bir gayretle güzel ilçemiz Bulancak’ı nakış nakış işlemeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Sanayi Sitesi ve Stadyum Yolu Betonlanıyor

Fen İşleri Müdürü Hamza Tanrıverdi ve BULASKİ Müdürü Aydın Korkmaz’la birlikte; Sanayi Sitesi, Stadyum Yolu çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Yakar, “Sanayi sitemiz içinde alt yapı ve doğal gaz hatlarının tamamlanmasının ardından ana cadde ve ara yolları geçtiğimiz aylarda betonlamıştık. Bugünde sanayi sitemizin doğu tarafında kalan ve bitişik mahallelerinde yoğun olarak kullandığı yolumuzun betonlamasını tamamlayarak çok daha sağlıklı ve kullanışlı hale getirdik” dedi.

Ardından ilçe stadyumuna geçen başkan Yakar, “Yıllardır çözülemeyen ilçe stadyumumuzun çevre yollarına da el attık. Burada 400 metrelik yeni yağmur suyu altyapısını tamamladık. Ardından yolu betonlayarak burada bulunan; ilçe stadyumu, ek saha, yine yeni yapılarak gençlerin hizmetine açılan Gençlik Merkezi gibi tesislerin çevresini güzelleştirecek ve ulaşımı rahatlatmış olacağız. Bu tesislerden faydalanan halkımız ve gençlerimiz kaliteli bir çevreye kavuşmuş olacaklar. Her alanda desteklediğimiz gençlerimiz önceliğimizdir” diye konuştu.

İhsaniye Mahallesi Küp Taşla güzelleşiyor

İhsaniye mahallesinde başlanılan küp taş döşeme işlerini de yerinde inceleyen Başkan Yakar, “Her şeyin en iyisine layık olan ilçemizde, Bulancak mahallemizde başlattığımız ve bitirdiğimiz Küp Taş döşemeleri çok yakıştı ve halkımızın da büyük beğenisini almıştır. Aynı şekilde İhsaniye mahallemizde devam ediyoruz. Burada da alt yapı ve doğalgaz hatları döşenen tüm cadde ve sokaklarımızı doğal görünümlü küp taşla güzelleştirecek ve halkımızın kullanımına sunacağız. Bulancak’ı mahalle mahalle, sokak sokak nakış gibi işlemeye devam ediyoruz” dedi.

Belediye Hizmet Binası Haziran’da bitecek

Son olarak inşaatı devam eden yeni Belediye Hizmet binası inşaatını ziyaret eden Belediye Başkanı Yakar, çalışmalar hakkında müteahhitlerden bilgi alarak çalışmaların hızla tamamlanmasını istedi. Kaba inşaatı tamamlanan yeni Belediye Hizmet binasında ince iç ve dış sıva-giydirme işleri ve diğer ince işlerin hızla sürdürüldüğü ve Haziran ayı gibi tamamlanacağı belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL