Siyaset Yerel

Başkan Usta; “Altın Post işletmesine bu şehrin tam destek vermesi gerekmektedir”

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta, Giresun’un Türkiye’nin eşsiz adalarından birine sahip olduğunu belirterek, “Giresun’umuzda ‘Mavi Tur’ hatıralarını canlandıran, Altın Post işletmesine bu şehrin tam destek vermesi gerekmektedir.” dedi.

Başkan Usta; “Altın Post işletmesine bu şehrin tam destek vermesi gerekmektedir”

Usta, yaptığı yazılı açıklamada, “Giresun’umuz gerçekten doğa harikası bir şehir. Çok güzel yaylalarımız ve adamız var. Karadeniz’in yaşanabilir tek adası Giresun’dadır. Adamız hem yerli hem de yabancı turistler tarafından oldukça merak edilmektedir. Bunun da hizmetini veren Altın Post gemimizdir. Artık Altın Post Giresun’umuzla özdeşleşmiştir. Altın Pos Gemisi, geçmiş yıllarda yapılan ‘Mavi Turu’ anımsatmaktadır. Altın Post’a sahip çıkmak Giresun’da bulunan herkesin birinci görevi olması gerekmektedir. Zira, hem şehrin turizmine katkı sağlıyor hem de adamıza ulaşımı kolaylaştırıyor. Yanı başımızda bulunan Ordu’da, Trabzon’da ada olmamasına rağmen gerek vapur gerekse de yat seferleri yapılıyor. Organizasyonlar düzenleniyor. Bizim de elimizde var olan Altın Post’a mutlaka değer vermemiz ve kaybetmememiz gerekiyor. Giresun’umuz için çok değerli bir yatırım. Gerçekten büyük bir eksikliği gideriyor. Bu noktada şehrimizin ileri gelenleri de Altın Post’a sahip çıkmalı ve turizm konusunda Giresun’umuzu kalkındırdığı bu noktada elimizden gitmemeli.” dedi.
Milliyetçi Harekat Partisi Merkez İlçe Başkanlığı olarak da her platformda Altın Post gemisinin önemine dikkat çekeceklerini vurgulayan Usta, “Turizm demek kazanım demek. Altın Post demek Giresun Adası demek. Bu noktada herkesin elini taşın altına koyacağını düşünüyorum. Koymalı da. Giresun, Altın Post’a destek olmazsa, gerçekten ortaya üzücü bir durum çıkacak.” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL