Güncel

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU’NDAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, içinde bulunduğumuz üç aylarda en mübarek gecelerden biri olan ve İslam dünyası için büyük önem taşıyan Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU’NDAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Başkan Şenlikoğlu, mesajında kandillerin birlik, beraberlik ve kardeşlik için eşsiz bir fırsat olduğunu belirtip, Berat Kandili’nin tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini dileyerek şunları kaydetti:

 “Yüce Allah’ın sınırsız af, merhamet, yardım ve bereketine vesile olan Ramazan Ayı öncesinde mübarek Berat Kandili’ne erişmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kurtuluş, af ve arınma gecesi olan Berat Kandilimiz, bizlere manevi bir nefes aldırma, kendimizi sorgulama ve gönül dünyamızı temizleme fırsatı sunar. Bu vesileyle bu mübarek gece tüm İslam alemi için önemli bir fırsattır. Bu mübarek gecede dargınlıkları ve küskünlükleri unutmalı, nefsimizle yüzleşip, hata ve günahlarımız için Yüce Allah’tan af dilemeliyiz. Berat Kandili’nin, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için sağlığa ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Gecemiz mübarek olsun”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL