Güncel

Başkan Şenlikoğlu’ndan Anlamlı Ziyaret

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Regaip Kandili dolayısıyla Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret ederek sohbet edip, dualarını aldı.

Başkan Şenlikoğlu’ndan Anlamlı Ziyaret

Eşi Meryem Şenlikoğlu ile birlikte Giresun Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyaret gerçekleştiren Başkan Şenlikoğlu, huzurevinde kalanlara karanfil ve hediye paketi takdim etti.

Herkesle tek tek tokalaşan Şenlikoğlu: “Sizler, bizlerin ve şehrimizin ulu çınarları olarak dua kaynaklarımızsınız. Sizleri iyi görünce bizler de iyi oluyoruz. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Bugün buraya Regaip Kandili vesilesiyle siz büyüklerin hatırını sorup hayır dualarınızı almaya geldik. Kandiliniz mübarek olsun. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yoğun olduğu için yerine bizi gönderiyor, kendisinin selamını söyleyelim. Sizleri emanet ettiğimiz burada hizmet veren kardeşlerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kandillerde ve Bayramlarda bu ziyaretleri sürekli gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Şenlikoğlu: “Huzurevinde kalan yaşlılarımız büyüklerimiz bizim için kıymetli. Onların gönüllerini okşamaktan biz de mutluluk duyuyoruz. Hem hal hatırlarını sormak hem sahipsiz olmadıklarını göstermek için ziyaret yapıyoruz. Yanlarında olduğumuzu fark etmeleri yaşlılarımızı da memnun ediyor ve sevinip neşelenmelerine vesile oluyor. Devletimiz kimseyi sokakta bırakmayarak gerçekten sosyal devlet anlayışını en güzel şekilde ortaya koymuş. Her türlü ihtiyaçlarını düşünerek aile sıcaklığında huzurevleri kurmuş. Bu mekan da huzur ve sükunetin yanında aile sıcaklığını içimizde hissediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Huzurevi sakinleri de kendilerini ziyarete gelen Başkan Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL