Güncel

Başkan Şenlikoğlu, Fen İşleri Müdürlüğü Personeliyle Yemekte Bir Araya Geldi

Birlikte yönetim anlayışıyla hareket eden Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, belediye personeliyle aynı sofrada buluştu.

Başkan Şenlikoğlu, Fen İşleri Müdürlüğü Personeliyle Yemekte Bir Araya Geldi

Göreve geldiği ilk andan itibaren “Daha güzel bir Giresun” için vatandaş, esnaf ve STK’larla istişarelerde bulunan Başkan Aytekin Şenlikoğlu, belediye çalışanları ile bir araya gelmeye de devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü personeliyle yemekte bir araya gelen Başkan Şenlikoğlu, belediyeciliğin bir ekip işi olduğunu vurgulayarak: “Sizler gizli kahramanlarsınız. Hep beraber olacağız. Birlikte çalışacağız, birlikte üreteceğiz. Derdimizi sıkıntımızı kendi içimizde çözeceğiz” diyerek şunları kaydetti:

“Bu zamana kadar yapılmamış hizmetleri yapalım ki, bizden sonrakilerde ‘Allah razı olsun, bizden önce şu hizmetler yapılmış’ desin. Bizim halkımız daha tertipli daha konforlu bir şehirde yaşamayı hak ediyor. Bize düşen görev de vatandaşlarımızın yaşam standartını yükseltmek. Bunun için hep birlikte sizlerle beraber gece gündüz çalışıyoruz. Görev yaptığımız 2,5 yıllık süre içerisinde Giresun Belediyesi olarak geçmişle kıyaslanmayacak kadar hizmette bulunduk. Bunu tüm halkımız görüyor ve memnuniyet bizlere kadar geliyor. Bir yandan da belediyenin imkanlarını artırmaya çalışıyoruz. Belediyenin imkanı arttıkça çalışanın hem imkanı hem de itibarı artacaktır. Bu kapsamda makine parkımızı daha da güçlendireceğiz”

“CUMHURBAŞKANIMIZ GEREKENİ YAPTI”

İşçi hakları konusunda da konuşan Başkan Şenlikoğlu: “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan asgari ücreti en az 4.250 TL açıklayarak gerekeni yaptı. Bizler de maaşlar hususunda bazı farklılıklara gideceğiz. Bu kapsamda bina içerisinde çalışan arkadaşlarla sahada çalışan arkadaşlar arasında küçükte olsa bir maaş farkı oluşturacağız. Yine bir usta ile yeni gelen kişi arasında da maaş farkı oluşturacağız. Bunun dışında bir takım sosyal haklarınızı da hak ettiğiniz şekilde bundan önce olduğu gibi bun sonrasında da yerine getireceğiz. Dolayısıyla ilgili sendika ile toplu sözleşme görüşmelerine de 2022 yılında başlayacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL