Güncel

Başkan Şenlikoğlu, Esnaflarla Kahvaltıda Buluştu

Her fırsatta vatandaşlar ve esnaflarla bir araya gelen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, hem istek ve talepleri dinliyor, hem de Belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında esnaf ve vatandaşlara bilgiler veriyor.

Başkan Şenlikoğlu, Esnaflarla Kahvaltıda Buluştu

Başkan Şenlikoğlu, bu kapsamda haftanın ilk günü Cemal Gürsel Caddesi’nde esnaflarla kahvaltıda bir araya gelerek onlarla sohbet etti ve bereketli kazançlar diledi.

Programda belediyenin projeleri hakkında bilgiler veren Başkan Şenlikoğlu, esnafların cadde ve şehir ile ilgili önerilerini dinleyerek, “Bugün haftanın ilk gününde sizlerle bir araya geldik. Biz şehrimize yapılacak her proje ile ilgili istişareye önem veriyoruz. Görüş, öneri ve taleplerinizi dinliyor, sizlerden gelen talepler doğrultusunda çözüm üretiyoruz. Cemal Gürsel Caddemiz şehrimizin can damarlarından birisi. Ticaret potansiyeli ile yaya ve araç trafiği yoğunluğu oldukça yüksek. Biz cadde mahalle ayrımı yapmadan hepsine aynı gözle bakıyoruz ve aciliyete, ihtiyaca göre müdahalelerde bulunuyoruz.” dedi.

Esnaflar ise ziyaretinden dolayı Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL