Genel Güncel Siyaset

Başkan Eroğlu’ndan Teşekkür Mesajı

İYİ Parti Giresun İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu, 19 Aralık Pazar günü gerçekleştiridikleri toplu üye katılım programına katılanlara teşekkür etti.

Başkan Eroğlu’ndan Teşekkür Mesajı

İYİ Parti Giresun il başkanı Abdulkadir Eroğlu gazetemize yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “19 Aralık Pazar günü Skybeach salonda çok başarılı bir toplu üye katılım programı yaptık. Davetimize Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekilimiz Sayın Koray Aydın, Trabzon Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Örs, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hemşerimiz Sayın Ünzile yüksel, Teşkilat Başkan Yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu, GİK Üyemiz Sayın Yavuz Aydın, Şükrü Kulein ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Hemşerimiz Feridun Özen, Gökhan köse, av. Kaan Eren, Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvveti, Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, Ordu ve Giresun illerinin bütün ilçe başkanları katılım sağladılar kendilerine çok teşekkür ediyorum. Salona sığmayan tüm Giresunlu hemşerilerize de ayrıca teşekkür ediyorum.
İl başkanımızın hoş geldin konuşmasında, Giresunda kongreden bu yana bir senede partiye 2500 kişi katılım olduğunu belirterek Giresunda birinci parti olacaklarını belirtti.
Sonra genel başkan yardımcımız Ünzile Yüksel ve teşkilat başkanımız Koray Aydın özetle hayat pahalılığının geçimi imkansız hale getirdiğini, ülkemizin yönetilemez halde olduğunu, yöneticilerin liyakatsiz ve biat kültürüne göre atandığını belirterek bir an evvel seçim yapılmasının zaruret haline geldiğini belirtti.
Derin yoksulluk diye ekonomiye yeni bir kavram eklendiğini belirten Aydın, “Sosyal yardımları kanun haline getirerek herkesin derdine çare olacaklarını bunun için projelerinin hazır olduğunu ve kamuoyu ile paylaşıldığını söyledi. Hükümetin güven kaybettiğini belirterek hemen seçim yapılmalıdır dedi.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL