Güncel

Başkan Erener Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” olması dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Başkan Erener Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Tolga Erener, gazeteciliğin haber alma konusunda çok önemli görev üstlendiğini söyledi.  Gazetecilik her meslek gibi çok saygı değer bir meslek olduğunu belirten Başkan Erener, “Sizler çok önemli ve değerli insanlarsınız. Çünkü basın dediğimiz zaman aklımızda bizlerin sesini duyuran hizmetlerimizi yansıtan doğru haberleri yazan insanları bilgilendiren yanlış şeylere dur diyen insanlarsınız. Bizim için çok değerlisiniz. Onun için ben eli hür, vicdanı hür, kalemi hür bütün basın emekçilerinin önünde saygıyla eğiliyorum” dedi.

Görele Belediyesi olarak çok güzel işlere imza atıp, çok doğru projeler üretip hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Erener, şunları kaydetti: “Görele Belediyesi olarak her yıl yaptığımız gibi bu yılda siz saygı değer dostlarımızla bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Gazeteciliğin ne kadar zor bir iş olduğunu bilenlerden biriyim. Sizlere çok teşekkür ediyorum”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL