Güncel Yerel

Başkan Emür, Öğrencilerle İftar Yaptı

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Keşap Fen Lisesi iftar sofrasına misafir oldu.

Başkan Emür, Öğrencilerle İftar Yaptı

İftar sonrası S.S. Keşap Esnaf & Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Keşap dolmuş durağı esnafı ile çay sohbetinde bulunarak Yazlık Köyü Kızılboğaz Camii’nde teravih namazı kıldı. İftar sofralarında ve teravih namazlarından sonra vatandaşlarla bir arada olan Başkan Emür; “Birlik, beraberlik ve paylaşmanın en güzel fırsatını bizlere sağlayan Ramazan ayında Keşap Kaymakamımız Yunus Emre Altıner ile Keşap Fen Lisesi öğrenci ve öğretmenlerimizle iftarımızı yaptık. Allah (c.c) birlik ve beraberliğimizi daim etsin.’’ dedi.

“Esnafımız İlçemizin Can Damarı”

İftarın akabinde Keşap dolmuş durağı esnafı ile çay sohbetinde bulunan Başkan Emür; ‘’S.S. Keşap Esnaf & Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Telat Durmuş, Keşap dolmuş durağı esnafı kardeşlerimizle çay sohbeti yaptık. Her zaman istişare halindeyiz. Esnaflarımızla iç içe olmaya devam edeceğiz.’’

“Teravih Namazlarımızı Her Akşam Farklı Bir Camimizde Vatandaşlarımızla Eda Ediyoruz”

Başkan Emür; ‘’Gönülleri birleştiren Teravih Namazımızı Yazlık Köyü Kızılboğaz Camii’nde kıldık. Sonrasında hemşehrilerimizle hasbihal ettik. Ramazanın huzurunu bizlere yaşatan Allah’a hamdolsun. Allah, rahmet ve bereketi içinde bulunduran, on bir ayın sultanı Ramazan ayında tuttuğunuz oruçları ve yaptığınız ibadetleri kabul eylesin. Ramazan ayını İslam âlemi ve tüm insanlığın kurtuluşuna vesile kılsın. Şimdiden Ramazan Bayramınız mübarek olsun” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL