Duroğlu Belediye Başkanı Halil Çetin, vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenmeye devam ediyor.
Vatandaşların dile getirdikleri sorunlarına yönelik açıklamalarda bulunan Başkan Çetin;
“Göreve geldiğimiz günden bu yana vatandaşlarımızı elimizden geldiğince ihmal etmemeye gayret gösterdik. Belde halkımızın sorunlarını bizzat ziyaret ederek her zaman yerinde dinledik. Çözüm noktasında ne gerektiriyorsa da yerine getirdik. Bizleri ağırlayıp misafir eden ve hoş sohbetini bizlerden esirgemeyerek güzel bir gün geçirmemizi sağlayan Belde halkımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)