Güncel

Başkan Bektaş: “Birbirinizden De Bütçeden De Haberiniz Yok”

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Bektaş, Giresun Belediyesi’nin borç yükü ile ilgili yapılan açıklamalarına tepki gösterdi.

Başkan Bektaş: “Birbirinizden De Bütçeden De Haberiniz Yok”

Başkan Bektaş; “Sonunda Aytekin Şenlikoğlu’ndan Giresun Belediyesi’nin borcu ile ilgili bir açıklama duyabildik. Sayın Şenlikoğlu, Belediyenin 650 milyon TL borcu olduğunu açıkladı. Belediyenin borcunun daha fazla olduğunu, ancak düşük muhasebeleştirildiğini başta alacaklı esnaflarımız olmak üzere tüm kamuoyu bilmektedir.
Ancak asıl dikkat çeken ise Şenlikoğlu’nun açıklamasının aynı zamanda AKP İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz ve İlçe Merkez Başkanı Ekrem Civelekoğlu’nun açıklamalarını boşa düşürmesidir.

Şenlikoğlu açıklamasıyla daha geçen ay “bütçemizin yarısı kadar borcumuz var” diyerek borcun 375 milyon TL civarında olduğunu iddia eden iki başkanı yalanlamış oldu. Bizlere de iktidar partisi yöneticilerinin beyanlarına itibar edilemeyeceğini, yöneticilerin birbirinden de bütçeden de haberi bile olmadığını bir kez daha göstermiş oldu.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL