Piraziz Belediye Başkanı M.ESAT AYYILDIZ, Bulancak Belediye Başkanı NECMİ SIBIÇ’ı makamında ziyaret etti.
Başkanlar güncel konular ile igili istişarede bulundu. Başkan SIBIÇ; “Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. Başkan M.ESAT AYYILDIZ, “Siyasi görüşler farklı olabilir ama bizler birleştirici ve bütünleştirici yapımızla hareket edeceğiz. Amacımız halkımıza en iyi hizmeti sunmak ve ilçelerimizin gelişimine katkıda bulunmaktır” dedi.
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)