Siyaset

“Aziz Milletimiz Gereken Cevabı Sandıkta Verecektir”

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Dudu, “Her daim, teşkilatımızla, esnafımızla ve vatandaşlarımızla birlikteyiz. Milletimiz, inanıyoruz ki halen daha aday belirleyemeyen, değişik hesaplar peşinde koşan, genel başkanımız hakkında mesnetsiz ifadeler kullanarak siyaset yapmaya çalışan 6’lı masaya gereken cevabı sandıkta verecektir.” dedi

“Aziz Milletimiz Gereken Cevabı Sandıkta Verecektir”

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Dudu, tek hedeflerinin Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin liderliğinde daha güçlü bir ‘Cumhur İttifakı’ ile 2023 seçimlerine girmek olduğunu söyledi.
Dudu, hem genel merkez hem de teşkilat bazlı olarak belirlenen çizgi doğrultusunda çalışmaya devam ettiklerini belirterek, “Ülkemizin güvencesi istikrar. Bizler, liderimiz önderliğinde ‘Hak yok, vazife vardır’ düsturuyla durmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her daim, teşkilatımızla, esnafımızla ve vatandaşlarımızla birlikteyiz. Çünkü onların dertleriyle dertleniyor, sevinçleriyle seviniyoruz. Aziz Milletimiz için çok önem taşıyan 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimleri için tüm kadrolarımızla birlikte her an seçim olacakmış gibi sahadayız. Genel Merkezimizin belirlediği programlar kapsamında çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.” dedi.
‘Milletimiz 6’lı masaya gereken cevabı sandıkta verecektir.’ diyen Dudu, açıklamalarını şöyle noktaladı: “Çaylarını yudumladığımız, sofralarına konuk olduğumuz vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarımızdan bahsederek, teveccühlerini istiyoruz. Hamdolsun, vatandaşlarımız da bizlere gereken ilgiyi gösteriyor. Milletimiz, inanıyoruz ki halen daha aday belirleyemeyen, değişik hesaplar peşinde koşan, genel başkanımız hakkında mesnetsiz ifadeler kullanarak siyaset yapmaya çalışan 6’lı masaya gereken cevabı sandıkta verecektir. Bu noktada gerek Giresun’umuz, gerek Karadeniz Bölgemiz gerekse Türkiye’miz tercihlerini istikrardan yapacaktır.”diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL