Giresunlu Milli Sporcu Arda Bıyık, 1-10 Temmuz 2023 tarihleri arasında Moldova’nın Kişinev şehrinde düzenlenen U15 ve Yıldızlar Halter Avrupa Şampiyonası’nda U15 kategorisinde koparma, silkme ve toplamda 3 altın madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu oldu.
Şampiyonanın son gününde Erkekler U 15 +102 kiloda Yarışan Arda Bıyık, Koparma 116 kilo, Silkmede 145 kilo ve toplamda 261 kiloluk derecelerle üç altın madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu oldu.
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)