Güncel

“Afetlere Hazır Mıyız?” Konferansı Gerçekleşti

Giresun Üniversitesi Proje Destek ve Yönetim Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen “Afetlere Hazır Mıyız?” başlıklı konferans,  Şehit Ömer Halisdemir konferans salonunda gerçekleştirildi.

“Afetlere Hazır Mıyız?” Konferansı Gerçekleşti

Giresun İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Murat CAVUNT ve Eğitim Şube Müdürü Göksel ELİFOĞLU’nun konuşmacı olarak katıldığı konferansa, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı ve aynı zamanda Proje Destek Yönetim Koordinatörlüğü Birim Koordinatörü Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz GENÇ, Koordinatör Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Rahman ÇAKIR, AFAD temsilcileri, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.


Saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı’mızın okunması ile başlayan programın açılış konuşmasını Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz GENÇ yaptı. Giresun İl AFAD Müdürü Murat CAVUNT ve Eğitim Şube Müdürü Göksel ELİFOĞLU’nun sunumlarıyla devam eden konferansta; AFAD kurumu, gönüllülük sistemi, AFAD Acil Mobil Sistemi, afet ve acil durumlar hakkında bilgi verildi.
Konferans, Koordinatör Genç ve Koordinatör Yardımcısı Çakır’ın, Giresun İl AFAD Müdürü Murat CAVUNT  ve Eğitim Şube Müdürü Göksel ELİFOĞLU’na teşekkür belgelerini taktim etmeleri ile son buldu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL