Güncel

Açık Kalp Cerrahisi ve Hemşirelik Bakımı Eğitim Günleri

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2-4 Ocak 2023 tarihinde ‘Açık Kalp Cerrahisi ve Hemşirelik Bakımı ’ eğitim günleri gerçekleştirildi.

Açık Kalp Cerrahisi ve Hemşirelik Bakımı Eğitim Günleri

Kardiyo Vasküler Cerrahi Yoğun Bakım ve Kardiyo Vasküler Cerrahi Klinik Hemşirelerine yönelik düzenlenen eğitimde “Koroner Arter Baypas Greft Cerrahi Teknikleri, Kalp Kapağı Hastalıklarında Cerrahi Teknikler, Kardiyo Vasküler Sisteme Yönelik Komplikasyonlar ve Yönetimi,  İntraaortik Balon Pompası Uygulanan Hastalarda Hemşirelik Bakımı” konularında Giresun Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik ABD Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yeşim Yaman Aktaş ve Dr. Öğr. Üyesi Esra Özkan tarafından verilen hizmet içi eğitimlerle bilgi ve beceriler güncellenmiş, hasta bakım kalitesinin arttırılması hedeflenmiştir.

Eğitimlerin tamamlanmasının ardından Başhekim Doç. Dr. Fazıl Kulaklı; Giresun Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik ABD Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yeşim Yaman Aktaş ve Dr. Öğr. Üyesi Esra Özkan’a hastaneye katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket ve çiçek takdim etti.

Haber Merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL