Siyaset Yerel

“28 Mayıs’ta Milletimiz Yine Güçlü Bir Mesaj Verecektir”

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylarının da kararlarının da net olduğunu vurguladı.

“28 Mayıs’ta Milletimiz Yine Güçlü Bir Mesaj Verecektir”

Usta, yaptığı yazılı açıklamada, “Yeni Yüzyıl Yeni Türkiye İçin Omuz Omuza verip çalışmalarımıza şehir merkezimizde, ilçelerimizde, beldelerimizde ve köylerimizde devam ediyoruz. 14 Mayıs’ta yapmış olduğumuz çalışmanın yarıda kalmaması gerekir. Yüksek oranda sandığa gittik, yine Pazar günü sandıklarda olacağız. Milletimizin gündeminde sadece istikrar var.” dedi.
“Omuz omuza vererek 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için hem esnaflarımızla hem de vatandaşlarımızla bir araya geliyor, onlara Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli’nin selamlarını iletiyoruz.” diyen Usta, “Milliyetçi Hareket Partisi Duroğlu Belediye Başkanımız Halil Çetin, Milliyetçi Hareket Partisi Belde Başkanı Şevket Şahin ve AK Parti Belde Başkanı İsmet Gözsüz ile Duroğlu’ndaydık. Bizleri layıkıyla ağırlayan ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek vereceklerini ifade eden kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Usta, son olarak “Kayadibi Mahallemizin ve Camili ile Evrenköy Muhtarları ile hasbihal ettik. İlgi ve alakaları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL