Gazete Savaş | Yazarlar

Daha Çok Çalışmalıyız!

21 Aralık 2018, 09:54

İYİ Haftalar…


Liselere Giriş Sınavı’nda (LGS) Giresun deyim yerindeyse dökülmüş durumda,81 il sıralamasında yerimiz 49. Sıra, bu da demek oluyor ki daha çok çalışmamız gerekiyor, bize bu yakışmıyor!
***

Önceki gün benim de katılım gösterdiğim, Giresun’da resmi ilan alan GAZETE SAHİPLERİYLE birlikte Giresun Valisi Sayın HARUN SARIFAKIOĞULLARI’nı ziyaret ettik. Yerel basın özellikle Temmuz ayında başlayan ve hala etkisini kaybetmeden devam eden ekonomik krizden çok etkilendi, birçok arkadaşımız gazetesini kapatma noktasına geldi, artan maliyetler edilen zararı iyice katlamaya başladı, bununla ilgili olarak Sayın Valimizden destek talep ettik, kamu kurum ve kuruluşlarından yerel medyaya destek verilmesini istedik. Sağolsun Vali Bey yerel basının her zaman yanında olduğunu ifade etti, ilerleyen süreçlerde de elinden geleni yapacağını kaydetti. Yerel basın olmazsa olmaz,sahip çıkılmalı.
***

Seçim maratonu devam ediyor, herkesin gözü kulağı Ak Parti’nin ilçe ve beldelerde kimi göstereceği, vatandaş değişiklik istiyor, üst yönetim bundan ha-berdar mı bilinmez ama değişim şart,elini taşın altına koyacak adaylar muhakkak ki var, özellikle partilerin sokağın düşüncesini es geçmemesi gerekiyor, sokakta ki vatandaş bu seçimin seyrini değiştirecektir. Bekliyoruz, hayırlısı olur inşallah.. Bulancak’ta CHP’den belediye başkan adayı NECMİ SIBIÇ durmaksızın çalışmalarına başladı. Yaptığım araştırmalara göre ciddi bir şekilde ilgi görüyor.
***

31 Mart’ta yapılacak seçimlerde en hareketli durum muhtarlar diye düşünüyorum,çok fazla aday var,çeşitliliğin olması güzel,genç adaylar da var,değişim isteniyor, değişim iyidir, yoksa gelişim gösteremeyiz zaten..
***

Bulancak’ta güzel şeyler oluyor, Kaymakam Hamdi Üncü ve özellikle Milli Eğitim Müdürlüğü çok gayret gösteriyorlar, Bulancak’ı teknolojinin tüm nimetlerinden yararlandırmak için çabalıyorlar,takdir ediyorum,kurulacak Teknoloji Atölyelerinde yetenekli gençler ücretsiz olarak teknoloji eğitimleri alacaklar, teşekkür ediyorum.
***

SAYGILARIMLA… Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim… SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2809’uncu Günü

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
19 MAYIS
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30