Gazete Savaş | Yazarlar

SİYASETÇİ DEĞİŞİMİ.

07 Aralık 2018, 14:02

İYİ Haftalar


Öncelikle, Bulancak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bulancak Belediye Başkan adayı olarak NECMİ SIBIÇ açıklamasını yaptı.Umarım ki CHP bu defa adaylarına sahip çıkar, açıkçası içeriden yıpratma olmaz. NECMİ SIBIÇ bu görev için uygun isim,Kendisine başarılar dilerim.

Son 10 yıldır Siyasetçilerde Parti değiştirme rekoru kırıldı. Süleyman Soylu, Numan Kurtulmuş, Savcı Sayan, Burhanettin Kocamaz, Hayati Arkaz gibi, demek ki siyaset spor kulübü tutmak gibi değil, değiştirilebiliyor. Bana enteresan gelen, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine KAYYUM olarak atanmış,1994-1996 yıllarında Piraziz’de kaymakamlık yapmış olan CUMALİ ATİLLA, AKP’nin Diyarbakır Büyükşehir Belediye başkan adayı olarak gündem olması, sizce uygun mu?

SAVCI SAYAN yıllarca CHP’de ilçe başkanlığı, il başkanlığı ve milletvekilliği yapan kişi.Bu yerel seçimlerde Ağrı,AKP Belediye başkan adayı,son yıllarda tam bir AKP’li görünümünde.

AKP illerin ve ilçelerin çoğunun adaylarını açıkladı, fakat Bulancak’ı en sona neden bıraktı, SORUN MU var? Ankara’da neler oluyor?

Bulancak’ta 2019 Mart’ın da ki Belediye başkanlığı seçimi çok renkli ve Heyecanlı geçeceği kanaatindeyim, Hayırlısı olur inşallah.

SAYGILARIMLA… Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim… SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2795’inci Günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
120 BİTTİ! 150 BİTTİ!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30