Gazete Savaş | Yazarlar

FETÖ.!

23 Kasım 2018, 16:54

İYİ Haftalar...


Oğlum "Deniz Savaş" ’ın 13 Nisan 2011 tarihinde vefatından bu zamana kadar Fetö’nün buralarda ki ve de tüm hareketlerini takip ediyorum. Hayatımda tek düşmanım var o da FETÖ,gel gör ki araştırdığımda Fetö’nün yandaşları şimdi Fetö düşmanı gibi hareket ediyor,üstüne üstlük bir de ihbarlarda bulunuyorlar. Enteresan olanda bunların bilinmesine rağmen hiç bir şey yapılmıyor. Peki yapmayanlar KİM? Bunlarda ortada ve biliniyor,inşallah hakiki Fetö’cülere ulaşılır. Aksi takdirde bu terör örgütü yaşamaya devam eder, hatta büyüyebilir.! Ben hep yazacağım ve de bekleyeceğim,oğlumun katillerini bir gün karşımda görmek için yaşamaya gayret edeceğim...
***
Yerel seçimler için adaylar zannedersem 5 Aralık’a kadar netleşmiş olur,gerginlikler de böylelikle biter herhalde.
***
Gündemde "SOĞAN" stoğu var,depolar basılıyor,soğanlar yakalanıyor, fakat "RIZA SARRAF", Ömer Faruk Kavurmacı (Kadir Topbaş’ın damadı), Çiftlik Bank Mehmet Aydın>> bunlar gibi daha birçokları var,bunların hesapları ortaya çıkarılmadı,soğan bize yetiyor, gözlerimiz yandı. Dikkat ettim,TBMM’nde muhalefet partilerinin önerileri Doğru’da olsa iktidar ve ittikafı RED ediyorlar,Bu nasıl siyaset ve nasıl bir mantık, Türkiye’nin bu siyasi düşünceyle kalkınması hemen mümkün değil.
***

Türkiye Cumhuriyeti’nde yabancı olmak (Suriyeli-Göçmenler) öz vatandaştan daha avantajlıileride zaten bizleri onlar yönetmeye başlarlar.

SAYGILARIMLA… Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim… SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2781’inci Günü..

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
PROGRAMSIZ EĞİTİM..
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30