Gazete Savaş | Yazarlar

70 MİLYON TL.!

16 Kasım 2018, 09:50

İYİ Haftalar…
Dün <> Dairesi Yılbaşı çekilişindeki büyük ikramiyeyi bu yıl 70 milyon olarak açıkladı. Bana göre çok yanlış değerlendirmeyle bu rakam oluşmuş görünüyor. Yapılan araştırmalara göre büyük ikramiye kazananlar sonuçta mağdur ya da akli dengesizlikler içine düşmüş olarak tespit edilmiştir. Başka ülkelerde büyük ikramiyeler 3 veya 5 yıl parça parça ödeniyor. Peki, bu rakamı 3-5 milyon gibi yapıp 15-20 kişi daha milyoner yapılamaz mıydı? Asgari ücretin 1600 olduğu ülkemizde, büyük ikramiyenin 70 milyon olması yanlış. Başka taraftan da bu KUMAR olmuyor mu?
***
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Giresun adayının mevcut başkan KERİM AKSU’da kararını verdi, beklenen buydu zaten. Bulancak beklemede… Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Giresun ve ilçelerinde günden güne aday adaylarının artışı dikkat çekiyor. Giresun ve ilçelerindeki aday adayı şimdilik toplamda 200’e yakın. Zaman uzadıkça aday adayı sayısı artabilir. Hayırlısı olsun.
***
Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bulancak Engelliler Derneği’nin ortaklaşa hazırladıkları program “Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından KABUL edildi”, emeği geçenlere teşekkür ederim.
***
Bulancak’a seçilen her Belediye Başkanının ilk söz-leri “İSKELE” çok güzelleşecek. Fakat şimdiye kadar güzelleşme adına bir şey yapılmadı. Bulancak’ın sembolü olan iskeleyi yeni seçilecek Belediye Başkanının unutmayacağını ümit ediyoruz.
***
Sağlıkta bir takım değişiklikler oldu ve yeni kararlar alındı. En yakın zamanda sizlerle paylaşacağım.
FINDIK ve FETÖ malum.!
SAYGILARIMLA….
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim.
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2274’üncü Günü.

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
PROGRAMSIZ EĞİTİM..
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30