Gazete Savaş | Yazarlar

TURİZM

01 Ekim 2019, 10:35

İYİ Haftalar...

Giresun Merkez ve ilçelerindeki “Turizm ve Kültür” değerlerinin tanıtılmasında eksiklikler var. Yaylalarımızdan, göletlerimizden, kemer köprülerimizden, mağaralarımızdan hatta denizimizi, örf ve adetlerimizi, Giresun kültürünü tanıtamıyoruz. Açıkçası dışarıya sunamıyoruz. Reklam ve Basını iyi kullanamıyoruz. İnanıyorum ki bunu iyi değerlendirirsek YAZ – KIŞ yerli ve yabancı turistleri Giresun’a çekeriz. Kış için kayak merkezimiz neden yoktur? Yaylalarda yayla için pansiyon evler oluşturula bilinir. Öncelikle yol ve sağlık hizmetleri oluşmalı, hijyene aşırı önem gösterilmeli. Her Giresunluyu bunları anlatması ve de yabancıları davet etmeleri gerekmeli. Giresun’a 2018 yılında 800 bin turist gelmiş. Ben diyorum ki iyi hizmet, iyi tanıtım olursa bu sayı 3 milyonu bulur. Giresun ve ekonomisi için çok büyük bir kaynak olur. Hayırlısı inşallah.

Hazine ve Maliye Bakanı “Berat Albayrak” bankalara verilen talimatla konut kredileri ve araç kredileri ve de kredi kartı faizlerini ciddi bir şekilde düşürme kararı aldı. Yarın ki resmi gazetede yayınlanacak. Tek sorun işsizlik. Onu da en kısa zamanda çözeceklerini ifade etti. Bu demektir ki Alım-satımlar hareketlenecek. İnşallah.

Denizlerimizde ki Balık katliamına karşılık Balıkçılık ve Su Ürünleri Kurumu yeni kurallar koyma zorunluluğu hasıl olmuştur. Bu kurallarla Balıkçılığı inşallah kurtaracağız, kurallara uyarsak.

SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 3093’üncü günü...

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
19 MAYIS
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30