Gazete Savaş | Yazarlar

ATATÜRK’ÜN GİRESUN’A GELİŞİ

20 Eylül 2019, 11:00

İYİ Haftalar...

Dün Atatürk’ün Giresun’a gelişinin 95’inci yılını coşkuyla (!) kutladık. 19 Eylül 1924 yılında “Mustafa Kemal Atatürk” ün Giresun ve Ordu’yu ziyaret edişini, aynı zamanda 19 EYLÜL gününü “GAZİLER GÜNܔ olarak kutluyoruz. Atatürk ve vefat etmiş Gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan Gazilerimize sağlıklı ömürler dilerim.

İç Anadolu Bölgesi Barolar başkanları toplantısı Sivas’ta düzenlendi. Hemşerimiz eski Giresun Baro Başkanı Türkiye Barolar Birliği Yönetim kurulu üyesi Av. GÜLTEKİN UZUNALİOĞLU’da katıldı. Tabidir ki gurur duyduk, teşekkürler.

Giresun İl Özel İdaresi sıcak asfalt kaplama çalışmalarına hız verdi. Bulancak-Bektaş yayla yolunu bitirme hedeflenmiş olup, diğer çalışmaları da hızlandırmış durumda, kış gelmeden bitirilmesi planlanıyor, inşallah.

Futbol için ilginç olay Giresun’da Ziraat Türkiye kupası için Giresunspor ile Görelespor 25 Eylül’de karşılaşacaklar. İyi oynayan kazansın. Bulancakspor için belediye kolları sıvadı liste hazırlığı yapıyor. İnşallah başarılı olurlar.

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) “Karadeniz’de kıyısı olan ülkeler” toplantısı Giresun’da yapıldı. Çokta olumlu ve iyi geçti. İlerisi için çok güzel şahsi menfaatlere dönüştürülmezse!

Bulancak Toprak Malzeme Ofisi TMO’da alımlarda fuzuli randıman eziyeti yaşatılmaya devam ediyor. Fındık üreticisi şimdilik sabrediyor, fakat sonu ne olur? Belli değil!.

SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 3082’nci günü...

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
19 MAYIS
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30