Gazete Savaş | Yazarlar

RAMAZANLIK FİYAT..!

07 Mayıs 2019, 10:50

İYİ Haftalar...
Bundan önceki Ramazanlarda bazı gıda malzemelerinin fiyatlarını Belediyeler tanzim edip açıklıyorlardı. Özellikle EKMEK – PİDE gibi. Bu Ramazanda böyle bir durum olmadı. Acaba neden? İstanbul Halk ekmekte pide fiyatını 1 TL olarak açıkladı. Bizde nedir? Bekliyoruz. Önceki Ramazanlarda etkinlikler olurdu. İyi de olurdu. Beklenti bu durumda.
Dün bir arkadaşım Bulancak haberlerini az görüyoruz gazetede diyerek şikâyet ediyor. Haber olunca yazılıyor demek ki. Bulancak’ta haber yok. Meydandaki yaya geçitlerinin sarıya boyandığını yazmak çok çok önemli bir haber değildir kanaatimce. Olunca yazarız arkadaşım.
Nedense son bir ay içinde ŞEHİT haberleri fazla gelmeye başladı. Vatandaşın içi sızlıyor. Buna karşılık “KADİR MISIRLIOĞLU”’nun vefatına sanal âlemde çok çelişkili haberler var. Üzülenler de var sevilenlerde. Sevinenler dayanağı Mısıroğlu’nun Atatürk’e olan kini – nefreti. Bu da tabidir ki kendisine nefreti doğuruyor. Bu insan neden bu kelimeleri kullanıyor anlayamıyorum. Yoksa insan değil mi? Biz yine de rahmet dileyelim.
Yüksek seçim kurulu YSK 37 gündür İstanbul’u netleştiremedi. Her yer tamam İstanbul neden netleşmedi, bilen var mı? İnşallah netleşir. Fındık için küf ve kene tehlikesi oluştu. Dikkatli olmamız gerekiyor. Bahçelerde dolaşırken vücudumuzu korumalıyız.
Sağlıklı bir Ramazan ayı geçirmemiz için iftar yemeğini çok güçlü yapmamak gerekli. Gece boyunca da atıştırmayı tercih edelim. Hayırlı Ramazanlar.
SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2946’inci Günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
RAMAZAN BAYRAMI
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30