Gazete Savaş | Yazarlar

SEÇİM BİTELİ 16.GÜN.!

16 Nisan 2019, 14:48

İYİ Haftalar…

Sistemlerin ve Teknolojinin devamlı ilerlediği bu zamanda 16 milyonluk bir şehrin 9 milyonluk seçmeninin seçim bitmesine rağmen 16 gündür hala sayımların bitmemesi, YSK’nın hala bir karara bağlayamaması tabidir ki YSK güven kaybına neden oluyor… ABD için hiçbir zaman iyi şeyler söylemeyenler, şimdi ABD’yi örnek gösterip seçimleri 8 ay sonra karara bağladığını ifade ediyorlar. Yazıktır, İstanbullu bunu hak etmedi. Türkiye’yi bu kadar germeye ve ayrıştırmaya gerek yok. Beklentimiz bir an evvel doğru karara bağlanması.

Sayın Binali Yıldırım’ın basın açıklamasında “karşı adayın daha fazla oy alması benim az oy aldığım anlamına gelmesin. Ben önceki seçimden 278 bin fazla oy aldım” bu ifadeye göre Sayın Binali Yıldırım CHP Adayı Ekrem İmamoğlu’nun oyunun fazla olduğunu kabullenmiş görünüyor. Peki, neden MAZBATA verilmiyor anlamış değilim.

Türkiye’nin ekonomik sıkıntısının bir an evvel çözüme bakması gerekiyor. Seçim gündeminden çıkması gerekir. Vatandaş pazara gidemez hale dönüşüyor. Fındık çiftçisi GÜBRE alamaz durumda. Bölgemiz için Fındık stratejisi nasıl olacak? 2019 mahsulü taban fiyatı ne zaman açıklanacak. Fındık için 4 aya yakın bir zaman var. Vatandaş bu zaman içinde fındıkla ilgili bilgi istiyor.

Beni rahatsız eden bir konu SOYKIRIM iddiaları. Fransızlarda Ermeni Soykırımı yaptığımıza meclis kararı almış. Fas’ta – Cezayir’de soykırım yaparak 100 binlerce insanı katleden Fransızlar masumluk içinde bizi suçluyorlar. Enteresan olan soykırımı yapan ülkeler bizi soykırım yapmakla kınıyorlar. Yapan ülkeler İngiltere – ABD – Almanya – Fransa – İtalya – İspanya – Rusya – Çin bu ülkelerin acımasız katliamları çokta eski tarihlerde olmayanı da var. Türk’ün dostu Türk’ten başka olamaz. Birliğimizi dirliğimizi bozmayalım.

Cumartesi günü oğlum DENİZ SAVAŞ KIROĞLU’nun 8. Yokluğunun anması için yaptığımız Mevlidi Şerife katılan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2925’üncü Günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
19 MAYIS
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30