Gazete Savaş | Yazarlar

SEÇİM’E 2 GÜN

29 Mart 2019, 15:39

İYİ Haftalar...

Partilerin meydan konuşmaları ve etkinlikleri Giresun, Bulancak ve Piraziz’e hareket getirdi.
İktidar partisi avantajını gösterdi. Çevre ve Şehircilik Bakanı MURAT KURUM Giresun ve ilçelerini dolaştı. Bakanın ağzından vaatler alındı, bu da tabi ki olumlu bir hamleydi.
Benim merak ettiğim bazı kişilerin belediyelerin BORCU’ndan siyaset yapmaya çalışıyor olması. Bana göre çok yanlış. Hizmet varsa borç olmalı. Mühim olan borcun hizmetle eşit olması. Giresun’un borcu 80 milyon TL olmuş, ne olur. Diğer illerin borcu 200 milyon TL’nin üstünde. Nüfusa göre değerlendiriyorum. Bulancak’ın borcu 16 milyon TL. bana göre 100 milyon TL olmalı. Fakat karşılığında en az 100 milyon TL değerinde hizmet olmalı. Açıkçası belediyelerin borcu hizmet içindir. Bu borç kime DEVLETE, Devlet ki tüm vatandaşlarımız öyleyse sorun yok hizmet var.
Giresun’da Başkan KERİM AKSU’nun hizmetini Giresunlu anlatıp taktir ettiklerini bildiriyorlar. Puanlamada da önde olduğu görünüyor.
Bulancak’ta başkan RECEP YAKAR iktidar olmanın avantajını ve de yaptıklarını tamamlamak için bir dönem daha görevine devam etmek istiyor. Bu istek gerçekleşecek görünüyor. İyi bir dönemden sonra, yani hizmetten sonra Recep YAKAR’da tabidir ki milletvekili adayıdır. Kimin oylarıyla bizlerin, hizmet görmezsek milletvekili de seçmeyiz. Bunu iyi bilelim. Bulancak’ta son araştırmalara göre Recep Yakar önde görünüyor.
Piraziz’de Başkan HÜSEYİN GÖRGÜLÜOĞLU 31 Mart seçimlerine 1 yıl kala üstün bir gayret ve enerjiyle Piraziz’i adeta uçurdu. Demek ki enerjisini son bir yıla saklamış. Tabidir ki önce ki senelerde bu hizmetlere birikim hazırlamış takdir ediyorum, kutluyorum.
Bu yerel seçimlerin tüm yaşam yerlerinde ki insanlarımıza hayırlı olmasını, bol hizmetli olmasını DİLİYORUM.
SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2907’nıncı Günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
19 MAYIS
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30