Gazete Savaş | Yazarlar

BELEDİYE ADAYLARI TAMAM!

18 Ocak 2019, 16:27

İYİ Haftalar.

İktidar Partisi AKP Giresun ilçelerinde ki adaylarını açıklamakla seçim hareketini başlatmış oldu. Mevcut belediye başkanları görevlerine devam kararı verdi, peki bu kararı kim verdi?Bu kararlardan Giresun’un üç milletvekili memnun mu?Giresun milletvekillerinin içinde AĞBİ durumundaki kim? İstanbul milletvekili Nurettin CANİKLİ’nin isteklerimi devam ediyor? Demek ki Giresun’da Fındık kabuğunu kıramıyor, ileri ki zamanlarda nasıl etkili durum oluşur,bunu da göreceğiz.

Giresun’da CHP’den KERİM AKSU farklı bir şekilde ilerde zamanla fark artar görünüyor. Bulancak’ta AKP adayı Recep Yakar ile CHP adayı Necmi Sıbıç yarışacak, bu kişilere diğer partilerin ne kadar destek verecekleri çok önemli.Necmi Sıbıç için Recep Yakar’ın aday gösterilmesi avantaj görünüyor, Belediye meclisinde ikisi de bulundu,yanlışlar varsa açıklayan gündemde olur, taraftar toplar. Tabii ki Belediye Meclis adayları da çok önemli.

Geçen gün yapılan TMO açıklamasına göre Salça ve Soğan ithal edecekmiş. Biz Rusya’ya Domates verip, dışarıda salça mı alıyoruz?

Günlerdir gündemde olan "POŞET" için yetkililer açıklama yapıyor "Poşet üretimi %50 azaldı" Bir ayını doldurmadan nasıl tespit ettiler anlayamıyorum, Fındık fiyatını 4 ayda zor tespit ettiler! Poşet sektöründe çalışan 25 bin insan var,bunların durumu ne olacak?

Sağlık açısından SİGARA ile mücadele çok iyi fakat yaygınlaşmıyor "ALO 171 Sigara Hattı" hemen ilgileniyor, bununla ilgili ilaçları Devlet karşılıyor, Sigara ve İnternet geleceğin en büyük düşmanı,sağlığımızın kıymetini bilelim.
SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2837’nci Günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
19 MAYIS
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30