24 Eylül 2018, 09:47 - 
TÜFAD Giresun Şubesi spor çalıştayı hazırlıklarına devam ediyor

TÜFAD Giresun Şubesi spor çalıştayı hazırlıklarına devam ediyor

Şube başkanı Tek:” Futbolumuzun geleceği için çalışıyoruz”

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Giresun Şube başkanlığı tarafından Giresun’da Futbolun kalkınmasının görüşüleceği spor çalıştayı için ön çalışmalar başlatılmış durumda.
TÜFAD Giresun Şube başkanı Hasan Ali Tek, önemli konu ile ilgili basın mensupları ile bir araya geldi. Dün Basın toplantısı düzenleyen Tek konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:
“ Giresun TÜFAD şubesi olarak hareket başlatalım bir adım atalım istedik.Giresun’da Futbol adına spor adına Futbol için çalıştay yapalım dedik. Bunun için çeşitli birimlerle temaslara geçtik. Bu birimlerin en önemli ayağı siz basın mensupları arkadaşlarımız olarak sizlersiniz. Sizlerinde konu ile ilgili görüşlerini alalım istedik.Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, ASKF, Hakemlerle, Saha komiserleri Derneği, Antrenörlerimizle en önemlisi Milletvekillerimiz ve İl başkanı ile görüşmalerde bulunduk.
Görüşmelerimizde böyle bir çalıştaya ihtiyacımz olduğunu gördük. Herkes bizlere destek vereceklerini söylediler. Tüm Futbolumuzu bu çalıştayda masaya yatırmak istiyoruz. İlimizdeki tüm paydaşlarını eksiklerini ve artılarını görüşmek istiyoruz. Amatör kulüplerimize gerekli desteği verip verilmediği konusuda önemli konu başlıkları arasında.”
TÜFAD Giresun şubesi başkanı Hasan Ali Tek’in açıklamalarından sonra toplantıya katılan Basın mensupları ile Antrenörler görüşlerini sundular ve Spor çalıştayına destek verdiklerini kaydettiler.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Spor HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
GİRESUN’DA SİYASET.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30