23 Eylül 2018, 10:07 - 
Vali Sarıfakıoğulları Din Görevlileriyle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Vali Sarıfakıoğulları Din Görevlileriyle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, din görevlileriyle kahvaltı programında bir araya geldi.

İl Müftülüğü'nün organizasyonunda, din görevlileri ile birlikte katıldığı kahvaltıda konuşan Vali Sarıfakıoğulları, din görevlileriyle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Daha öncede bir araya geldik. Proje ortağıyız biliyorsunuz. Aynı yolda yürüyoruz, Allah’ın izniyle. 'Derdiniz Derdimiz Olsun' Projesini hızlı bir biçimde devam ettireceğiz. Bunun çok güzel geri dönüşlerini aldık. Katkı veren bütün arkadaşlarımdan Allah razı olsun. Gerçekten çok güzel geri dönüşler aldık. Bazen farklı şeylerde aldık. Hiç kimseyle yarışmıyoruz. Biz cennete gitmek için yarışıyoruz. Ahirette cennette kendimize yer bulmak için yarışıyoruz. Onun için yapacağız, bu bizim birinci derecede görevimiz. Konu, komşumuza el uzatacağız. Hafızlık eğitimi alan öğrencilerimiz de bir önceki yıla karşı bir artış var. İnşallah artarak devam edeceğiz Allah’ın izniyle.
Yine bizim en çok önemsediğimiz konulardan bir tanesi 4-6 yaş okul öncesi kurslarımız, kreşlerimiz. 325 çocuğumuz bu aktivitenin içinde. Bu sayıyı da gün be gün, hem fiziki ortam olarak hem sayı olarak arttırırız inşallah. Bunu çok önemsiyoruz. O yaşlarda çocuğa verdiğimiz eğitim karşılığını bir ömür boyu alacağız.
Sizlerden emniyet kemeri takma konusunda yardım istiyoruz. Bu konuda hem örnek olacağız, hem de çevremizden aynı şeyi isteyeceğiz. Lütfen emniyet kemerimizi takalım arkadaşlar. Bu konuda sizlerden her zamanki gibi destek bekliyoruz.Hepinize sağlık, başarı diliyorum. Yolunuz uzun bir yol, fedakârlık isteyen bir yol. Biliyorum ki hepinizde bu yolda o fedakârlığı yapmaya ziyadesiyle hazırsınız. Bir derdiniz sıkıntınız varsa çözmeye hazırız” diye konuştu.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER HABERLERİ
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
RAMAZAN BAYRAMI
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30